Telefon
WhatsApp

Asyamed Ortopedi Protez Ortez Uygulama Merkezi

Hakkımızda

AsyaMed Ortopedi'nin misyonu, yaşamı zenginleştiren ürünlerin İnternet satışlarına hakim olmaktır. Yenilikçilik ve müşteri hizmetlerine güçlü bir şekilde odaklanılması sayesinde, müşterilerimize benzersiz ürün seçimi, rekabetçi fiyatlar ve eve hızlı teslimat kolaylığı gibi farklı avantajlar sağlayacağız.
 

Şirket hakkında

AsyaMed Ortopedi, parlak, yetenekli, tutkulu insanlarla dolu eğlenceli, hızlı tempolu, canlı, çeşitli, hızla büyüyen bir şirkettir. Web sitemiz aracılığıyla Türkiye'deki tüketicilere ve işletmelere geniş bir markalı ürünler yelpazesi sunuyoruz. AsyaMed Ortopedi'nin amiral gemisi web sitesi www.asyamedortopedi.com, 1990'ların ortalarında türünün ilk örneğiydi ve bugün tıbbi ekipman ve sarf malzemeleri için lider kaynak olmaya devam ediyor. AsyaMed Ortopedi, çeşitli web tabanlı vitrinlerden tüketicilere ve işletmelere yaşamı iyileştiren onlarca ürünü sergiliyor.

İstihdam olanakları

Yaşam geliştirici ürünlerde lider için çalışmak, aradığınız kariyer zorluğu gibi geliyor mu? Takım çalışmasını, mesleki gelişimi ve sorumluluğu teşvik ederek tüm çalışanlarımızın beceri ve deneyimlerinden yararlanıyoruz. Hızlı, eğlenceli ve çeşitli bir ortamda zeki, motivasyonu yüksek insanlarla çalışma şansınız olacak. E-posta, destek [at] asyamedortopedi [dot] com adresine devam eder.Önemli notlar

İstihdam, bir geçmiş araştırmasının başarıyla tamamlanmasına bağlıdır. AsyaMed Ortopedi, sigara içilmeyen bir ortamdır. AsyaMed Ortopedi, Fırsat Eşitliği Sağlayan bir İşverendir. 

Bizim adresimiz

Osmanağa, Vişne Sk. No:46, 34714 Kadıköy/İstanbul 

Tıbbi Malzeme Mağazası - İndirimli Tıbbi Malzemeler - Tıbbi Ekipman Malzemeleri

Hakkımızda

TEKLİF FORMU